O nas

O MyHomeArt

MyHomeArt to nowoczesny portal dla promowania artystów z całego świata. Głównym z jego celów jest przekazanie rzetelnej wiedzy z zakresu szeroko pojmowanej sztuki plastycznej oraz promowanie talentów na rynku światowym.  

Jeśli poszukujesz zdolnego artysty do swojego projektu lub jesteś artystą próbującym się wybić - Znalazłeś się w dobrym miejscu. 

 

Możliwość wystawiania, licytowania i kupowania obrazów

Na portalu istnieje możliwość wystawiania, licytowania i kupowania obrazów innych użytkowników.

Dzięki funkcjonalności portalu MyHomeArt.pl możesz kupić unikalny obraz do swojego domu, podarować go komuś, a co najważniejsze możesz sprzedać obraz własnej twórczości i kto wie – może zyskać sławę.

 

Forum

Posiadamy również forum, na którym można wymienić się doświadczeniem i pomysłami oraz panel, w którym będą wyświetlane nowinki ze świata plastycznego oraz informacje o interesujących wystawach czy happeningach. 

Każdy użytkownik, który chce skorzystać z funkcjonalności udostępnianych przez stronę MyHomeArt.pl, musi odbyć rejestrację, dzięki czemu zyskuje dostęp do forum. Pamiętaj, że nie ma trudnych pytań, są tylko trudne odpowiedzi!

 

E-learningi

Specjalnie dla Was uruchomiliśmy także liczne e-learningi, poprzez które będziemy przekazywać wam wiedzę w zakresie szeroko pojmowanej sztuki. Dzięki nim pogłębisz swoją wiedzę i poznasz nowe trendy wyznaczane przez sztukę.